У Черкасах мітингували працівники ПАТ «Азот»

У Черкасах понад 300 працівників ПАТ «Азот» відстоювали інтереси трудового колективу підприємства, вийшовши на акції протесту. Мітинги пройшли біля центральної прохідної заводу і будівлі Черкаської облдержадміністрації.

Причиною невдоволення стала нестабільна робота підприємства - завод не працює більше трьох місяців, і як наслідок - недоотримана працівниками заробітна плата.

Крім того , як йдеться в поширеної організаторами заяві, на заводі відсутня незалежна профспілкова організація, яка б здійснювала реальний захист прав працівників: «Робочих заводу під погрозами звільнення змушують вступати в підконтрольний роботодавцю псевдо-профспілкі, а будь-які спроби створення на підприємстві незалежних профспілок жорстоко придушуються».

Результатом протестних мітингів стало написання колективного звернення на адресу керівництва підприємства та органів місцевої влади, у якому працівники «Азоту» висловили свої вимоги. У тому числі, це відновлення повноцінної роботи підприємства і гарантована свобода незалежного профспілкового руху.

Організаторами заходу стали профспілка «Народна солідарність» та Всеукраїнське професійне об'єднання «Демократичні профспілки України».

Нагадаємо, ПАТ «Азот» у Черкасах входить в структуру міжнародної групи компаній «DF Group», засновником якої є відомий український підприємець Дмитро Фірташ.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating