Новий міст з'явиться в Харківському районі

Новий міст через річку Уди побудують замість старого аварійного в селищі Васищеве Харківського району. За попередніми розрахунками, на будівництво мосту піде 4-5 місяців. За словами першого заступника голови Харківської облдержадміністрації Валентина Дулуба, міст буде повністю готовий до травня-червня наступного року. При низьких температурах не можна будувати, можна проводити тільки підготовчі роботи.

На даному етапі близько аварійного моста встановлені знаки, що вказують об'їзд. До 15 грудня через річку буде побудований тимчасовий пішохідний міст, що важливо для місцевих жителів.

Валентин Дулуб розповів, що керівництво Харківського району вирішило реконструювати міст в сел. Васищеве, який був побудований у 1965 році. Але під час ремонтних робіт залізобетонні опори, які утримують міст, не витримали і впали. Тому було прийняте рішення про будівництво нового моста. Зараз проектна організація проводить геодезичні дослідження та займається новим проектом моста. На проектні роботи виділено 250 тис. грн.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating