«Рошен» відзвітує перед Росспоживнаглядом у Києві

За заявою міністра агрополітики Анатолія Присяжнюка в наступний понеділок глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко особисто відвідає Київ, щоб проінспектувати виконання «Рошеном» вимог, пов'язаних з якістю продукції.

Нагадаємо, що на початку червня у Росспоживнагляду виникли претензії до кондитерської продукції з України, а саме до цукерок фабрики «Рошен». 29 червня Росспоживнагляд ввів заборону на їх поставки в Росію. Причиною заборони стало невідповідність цукерок і шоколаду заявленим параметрам. А кілька тижнів тому з'ясувалося, що 90% кондитерських виробів не відповідають вимогам, визначеним у законі «Про захист прав споживачів». При цьому держкомітет по стандартизації республіки Білорусь, у якому за твердженням експертів діють більш суворі правила стандартизації ніж у Росії, не знайшов у продукції

«Рошен» відхилень від норми. Про це представники держстандарту Білорусі оголосили на онлайн-конференції 7 жовтня. На думку представників «Рошен», заборона на поставки їхньої продукції в РФ означає втрату Україною понад 125 млн. доларів в рік.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating