Заворушення в Бірюльово

Російські ЗМІ повідомляють про масові заворушення в районі Бірюльово в Москві. Російські ЗМІ повідомляють про масові заворушення в районі Бірюльово в Москві. У результаті заворушень і сутичок, постраждало не менше шести співробітників поліції. На півдні Москви затримано близько 400 осіб, повідомили «Інтерфаксу» у прес-службі ГУ МВС РФ по Москві.

Заворушення були спровоковані вбивством Єгора Щербакова. У скоєнні цього злочину підозрюється торговець шаурмою, повідомив "Інтерфаксу" джерело в правоохоронних органах. "Перевіряється інформація про можливу причетність до цього резонансного злочину громадянина, який торгував шаурмою в районі Горіхового бульвару", - сказав співрозмовник агентства. Владі потрібно було взяти розслідування вбивства Єгора Щербакова під особливий контроль кілька днів тому, вважає глава президентської Ради з прав людини Михайло Федотов. Тепер же обурений народ буде важко зупинити. Нагадаємо, мер Москви Сергій Собянін прокоментував конфлікт в Бірюльово і доручив провести ретельне розслідування вбивства Єгора Щербакова.

Заворушення почалися в Востряковському проїзді в Бірюльово. Молоді люди били машини, скандували націоналістичні гасла. Співробітники поліції, називаючи акцію незаконною, закликали всіх розійтися по домівках. Але, натовп їх не слухала. Почалися затримання. У співробітників ОМОН полетіли пляшки і молотки. Жителі навколишніх будинків зібралися біля торгового центру «Бірюза» з вимогами перевірити всіх мігрантів, які проживають в цьому районі. З настанням темряви ситуація не змінилася: молоді люди продовжували погроми: був знищений кавуновий розвал, який перебував на місці заворушень, і перевернута машина з кавунами, належить власникові розвалу.

Правоохоронні органи вживають усіх необхідних заходів, щоб навести порядок на вулицях міста. Про це сьогодні на екстреній нараді, яке було скликано у глави МВС з-за подій в Бірюльово-Західне, повідомив глава столичної поліції Анатолій Якунін. Громадська палата РФ терміново створює робочу групу з моніторингу та врегулювання ситуації в московському районі Бірюльово, повідомив РІА «Новости» заступник секретаря ВП Владислав Гриб. У Федерації мігрантів Росії (ФМР)рекомендують представникам національних діаспор проявляти обережність на вулицях Москви у зв'язку з заворушеннями в районі Бірюльово.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating