Держава посилює підтримку сімей з новонародженими та сімей з прийомними дітьми

На зустрічі з жінками - Героями України, Віктор Янукович заявив про те, що держава постійно працює над посиленням соціальної підтримки сімей з новонародженими дітьми та сімей, які беруть дітей на виховання з дитячих будинків.

За словами Президента за останні роки було значно збільшено одноразову допомогу при народженні першої, другої і третьої дитини - до 26, 59 і 155 тисяч гривень відповідно. Віктор Янукович також вказує на те, що спостерігається стала тенденція до зростання таких виплат.

Також він додав, що держава створює всі умови для громадян, які наважуються брати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в свої сім'ї і створювати будинки сімейного типу. «Тут ми пішли іншим шляхом - створити такі мотивації для людей, щоб люди забирали дітей у сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. У нас вже таких дитячих будинків дуже багато в різних регіонах України», - сказав Глава держави.

За словами Віктора Януковича, всі перераховані вище заходи дозволили зменшити кількість дітей, яких необхідно виховувати в інтернаті.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating