У Харкові може з’явитися міжнародний фестиваль «Дюймовочка»

У Харківської області з'явиться новий міжнародний дитячий фестиваль. Про це 26 листопада під час скайп-конференції повідомив голова Двуречанськой райдержадміністрації Сергій Радьков.

За його словами, в районі близько 10 років тому почали проводити фестиваль "Дюймовочка", з тих пір він став настільки популярним, що на нього з'їжджаються більше 150 учасниць з України і Росії (район розташований на кордоні з Росією). Зараз районні власті ставлять питання про те, щоб фестиваль отримав обласний статус. За даними Радькова, дитячий фестиваль традиційно проводиться в квітні - травні. У нім беруть участь дівчатка початкових класів.

Мета фестивалю - пошук і підтримка талановитих юних виконавців у віці від 5 до 10 років, створення умов для їх самореалізації, популяризація дитячої естрадної пісні, естетичне виховання підростаючого покоління, розширення дитячого світогляду, встановлення дружніх контактів і зв'язків між виконавцями і творчими колективами Харківської області, сусідніх областей України і Росії.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating