У п'ятницю ратифікують договір про входження Криму до складу РФ

Лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що договір про входження Криму до складу Російської Федерації затвердять в п'ятницю. Вже в суботу про це опублікують у ЗМІ. Починаючи з неділі, жителі Криму офіційно стануть громадянами Росії. Будь-які військові дії проти Криму будуть розцінюватися як напад на Росію.

Документи про надбання Кримом статусу російського територіального суб'єкта будуть передані на розгляд до Ради Федерації, де до вечора, передбачає Жириновський, президент їх підпише.

«Ми ратифікуємо, тобто затвердимо, міждержавний договір між Росією і республікою Крим про входження Криму до складу Росії. Другий закон стосується входження республіки Крим та міста-героя Севастополя до складу Росії», - повідомив він журналістам перед позачерговим засіданням Держдуми.

Політик також пообіцяв, що Крим у складі РФ стане найбагатшим регіоном.

Нагадаємо, підписаний 17 березня Володимиром Путіним документ ґрунтується на волевиявленні народів Криму на референдумі 16 березня, де понад 90% - переважна більшість - віддали свої голоси за входження Криму до складу РФ.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating