400 тисяч доларів заплатили за ювелірні вироби, створені за ескізами Пікассо

В американському місті Бостон (штат Массачусетс) на торгах, організованих аукціонним домом Skinner Auctions, були у вівторок продані за 386 тис. доларів три срібних ювелірних прикраси, виготовлені в 1950- х роках за ескізами іспанського художника і скульптора Пабло Пікассо.

Про це повідомили офіційні представники торгового дому.

Одним з топ-лотів аукціону став кулон під назвою " Сатир " , виконаний у формі голови міфічної істоти. Він пішов з молотка за 153 тис. доларів, що майже у вісім разів більше початкової вартості. Про це повідомляє власкор ІТАР- ТАСС.

За 141 тис. доларів було куплено ювелірний виріб, що отримало назву "Сонце", - круглий плоский медальйон у вигляді небесного світила. Третя  виготовлена ​​за ескізами Пікассо, коштовність - невеликий прямокутний плоский кулон, на якому вигравірувано в профіль обличчя хлопчика - сина художника - Клода, проданий за 92,2 тис. доларів. Робота так і називається - "Клод".

Як заявила віце-президент аукціонного дому Глорія Ліберман, всі три прикраси належали раніше американській актрисі Керол Меллорі, яка колись була заручена з Клодом Пікассо. " Саме примітне, що всі ці ювелірні вироби вона носила до недавнього часу, - зазначила Ліберман. - Так що ці три предмети були створені не для продажу".

За підсумками торгів під назвою "Предмети ювелірного мистецтва" в Бостоні було виручено близько 1,5 млн доларів. На них були представлені й інші коштовності з срібла, золота і платини , прикрашені в тому числі діамантами і рубінами.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating