НАТО воювати з Росією не буде

НАТО підтримує суверенітет України та її межі  але не має наміру вводити війська для захисту України навіть за запитом української влади.

Про це агентству УНН повідомили у відповідь на запит в прес-службі НАТО.

На питання, чи готовий Північноатлантичний альянс направити війська в Україну, якщо такий запит прозвучить від Українського керівництва, в прес-службі НАТО відповіли, що наполягають на мирному вирішенні кризи в Україні.

"Альянс дав чітко зрозуміти, що нинішня криза не має вирішуватися військовим шляхом. НАТО не має наміру направляти війська в Україну. Ми закликаємо Росію поважати свої міжнародні зобов'язання, повернутися на шлях діалогу і знайти мирне політичне рішення, включаючи те, щоб вийти на прямий діалог з владою України.

«НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України і принципи непорушності її міжнародно визнаних кордонів», - повідомили в прес-службі головного офісу НАТО.

Як повідомлялося раніше, майже 97 % учасників референдуму в Криму висловилися за входження регіону до складу Росії, причому явка перевищила 83 %. Президент РФ Володимир Путін заявив, що проведення референдуму відповідало нормам міжнародного права і Статуту ООН. У понеділок він підписав указ, за яким Крим визнається незалежною державою.

18 березня президент Росії Володимир Путін, голова Державної ради республіки Крим, парламенту Республіки Крим Володимир Константинов, прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов і мер Севастополя Олексій Чалий підписали договір про входження Криму до складу Росії і утворення в складі РФ нових суб'єктів.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating