За що вдячна Росія французькому лідерові

Тисячі росіян висловили подяку лідерові Національного фронту Франції Марін Ле Пен через повідомленя на її Twitter-акаунті. Ле Пен однією з перших визнала незалежність Криму.

 

Російський Інтернет - і медиапродюсер Костянтин Риков виклав на акаунті політичного лідера Франції фразу «Merci Marine». Під фразою протягом дня утворилося ще кілька тисяч повідомлень громадян Росії, які подякували Ле Пен за підтримку Росії і Криму.

 

Нагадаємо, ще в грудні 2013 року Марін Ле Пен під час свого візиту до Севастополя висловилася проти підписання Україною асоціації з Євросоюзом.

 

«По-перше, я вважаю, що немає жодного сенсу для України приєднуватися до Європейського союзу. По-друге, я вважаю, для ЄС немає також жодного сенсу продовжувати своє розширення в той час, коли структура знаходиться в стані розорення і краху», - заявила тоді Ле Пен. Вона не змінила своєї думки і в понеділок 17 березня після кримського референдуму, коли заявила, що приєднання Криму до Росії очікуване явище.

 

«На мій погляд, результати референдуму не викликають ніяких суперечок. Це було очікувано. І народ (Криму), який жив у страху, кинувся в обійми тієї країни, звідки з'явився. Як ви знаєте, Крим є частиною України лише протягом 60 років», - цитує Ле Пен агентство France-Presse.

 

За даними останніх опитувань, 71% французів не хочуть бачити Україну в ЄС, а 64% налаштовані проти того, щоб Франція надавала Україні економічну допомогу. В Німеччині такі погляди поділяють, відповідно 62% і 57% респондентів.

 

В результаті протестів кримчан проти захоплення влади в Києві націоналістами Крим фактично відокремився від України. 11 березня була підписана Декларація незалежності Автономної республіки Крим та міста Севастополя. 17 березня, на наступний день після референдуму, на якому переважна більшість жителів півострова проголосувало за з'єднання з Росією, президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання Криму незалежною суверенною республікою. 18 березня Володимиром Путіним і лідерами Кримської Автономії був підписаний договір про входження Криму та Севастополя до складу Російської Федерації.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating