«Свободівці» змусили директора «Першого національного» звільнитися

Олександр Пантелеймонов був змушений написати заяву про звільнення. Піти директора Національної телекомпанії України примусила «делегація» депутатів ВО «Свобода» на чолі з Ігорем Мірошниченком.

 

Відразу ж після позбавлення посади директора телеканалу, народні депутати заштовхали Олександра Пантелеймонова в машину і вивезли його в невідомому напрямку.

 

В офіс Національної телекомпанії України «делегація» увірвалася під вечір, о 19.30. Заставши Пантелеймонова одного в приміщенні, свободівці почали звинувачувати його у брехні під час висвітлення подій Евромайдана. Весь цей час із Пантелеймоновим неповажливо поводилися, навіть погрожували, силою саджаючи його в крісло і биючи по обличчю й голові.

На фото видно, що Пантелеймонов нашвидку написав заяву. Від жаху перед тим, що відбувається, вже екс-директор телекомпанії у якості дати звільнення вказав 2013 рік, потім виправив його на 2014 рік.

1395168901-8991-foto-oleksandr-aronets-facebookcom

 

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк засудив дії депутатів ВО «Свобода» щодо Олександра Пантелеймонова. У прес-службі опублікували в адрес свободівців критичне повідомлення, зазначивши, що давати оцінку роботі керівництва Нацтелекомпанії, згідно із законодавством, має право лише уряд.

 

«Яценюк вважає неприпустимим для демократичного суспільства дії депутатів, що намагаються вирішувати кадрові питання. Це не наші підходи», - наводиться в повідомленні.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating