У Сімферополі група провокаторів відкрила стрілянину

Сьогодні ввечері в Сімферополі на вулиці Кубанській загинули двоє військових - боєць кримської самооборони і український військовослужбовець. Ще двоє людей - учасник загону самооборони і український військовий - поранені. На місце трагедії прибула слідчо-оперативна група. В ході попереднього розслідування було встановлено, що у військових стріляли з однієї точки.

 

Загін кримської самооборони прибув на Кубанську вулицю. Стрілянина велася з снайперської зброї. За свідченнями очевидців, один з бійців самооборони був поранений в ногу, а інший, коли нагнувся, щоб допомогти товаришеві, отримав кулю в бік.

 

З протилежного від місця ведення стрільби боку було виявлено тіло українського військовослужбовця прапорщика Какурина, який у момент обстрілу знаходився на спостережній вишці військової частини, розташованої поруч. Очевидно, він загинув першим.

 

У зв'язку з цим інцидентом міністерство оборони України дозволило військовослужбовцям застосовувати зброю.

Особистості тих, хто здійснив провокацію, на даний момент встановити не вдалося. За деякими повідомленнями, на місці події були помічені люди, одягнені у форму російських солдатів. Що характерно, дислоковані в Криму російські військові снайперської зброї не мають.

 

Раніше міністерство закордонних справ Росії із тривогою згадувало, що, за наявною інформацією, на одній з українських фабрик розміщено термінове замовлення на виготовлення російської військової форми. У зв'язку з цим Зовнішньополітичне відомство Росії попереджало про можливість провокацій на території України.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating