Казахстан визнав кримський референдум

Казахстан визнав легітимність проведення кримського референдуму, який відбувся 16 березня, про що повідомляє сайт казахстанського міністерства закордонних справ.

 

У ноті, присвяченій підсумкам референдуму в Криму, зокрема, йдеться: «У зв'язку з проведенням референдуму в Автономній Республіці Крим 16 березня 2014 року Казахстан знову підкреслює свою прихильність основним принципам міжнародного права відповідно до Статуту ООН. У Казахстані сприйняли референдум у Криму як вільне волевиявлення населення цієї Автономної Республіки і з розумінням ставляться до рішення Російської Федерації в умовах, що склалися».

 

У Казахстані також виступають за дипломатичне врегулювання українського кризи під егідою ООН.

Нагадуємо, що в знак протесту проти захоплення влади в Києві націоналістами 11 березня була прийнята Декларація незалежності Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Відповідно до цієї декларації 16 березня був проведений референдум, на якому населенню Криму було запропоновано визначити подальший статус цієї території.

 

Переважна більшість кримських виборців проголосувало за вихід Криму та Севастополя зі складу України і приєднання до Російської Федерації. 18 березня був президентом РФ Володимиром Путіним і кримськими лідерами був підписаний договір про входження Криму та Севастополя до складу Росії.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating