На Слобожанщині не повинно бути місця екстремізму та насильства – Чернов

«Події, які пережила наша країна за останні місяці, які з небувалою силою сколихнули наше суспільство, навчили нас по-справжньому цінувати мир, стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Для кожного з нас це більше не порожні слова. Протистояння, що прокотилося хвилею по країні, не оминуло і наш край. Харків'янам вже довелося заплатити високу ціну, в тому числі й людськими життями», – сказано у зверненні голови Харківської облради Сергія Чернова до жителів Харківської області.

Він закликає жителів Харківщини зберігати спокій, не піддаватися на провокації й утримуватися від участі в масових акціях.

«Незважаючи на явні спроби дестабілізувати ситуацію і нагнітання конфлікту, на Слобожанщині не повинно бути місця екстремізму та насильства. Ніякі дії та акції не повинні виходити за рамки Конституції та законності, а також не порушувати норми моралі. Закликаю мешканців Харківщини зберігати спокій і громадський порядок, утримуватися від участі в масових акціях і не піддаватися на провокації, особливо уважно стежити за дітьми, не допускати втягування молоді в конфлікти», – підкреслив Чернов.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating