Резолюцію по Кримському референдуму ООН приймати не буде

Резолюцію по Кримському референдуму ООН приймати не буде

Ситуація в Україні може бути винесена на розгляд до генеральній асамблеї ООН у четвер . Про це офіційно повідомив представникам усіх країн її голова Джон Еш.

З офіційного листа Еша поки не випливає, що будь-яка з країн готова ініціювати прийняття на засіданні Генасамблеї резолюції щодо референдуму, який пройшов у Криму минулої неділі, повідомляють РІА НОВИНИ.

Поки невідомо, чи збирається якась країна ініціювати прийняття на засіданні Генасамблеї резолюції щодо референдуму, що відбувся в Криму минулої неділі. Резолюції Генасамблеї, на відміну від рішень Ради безпеки ООН,  носять рекомендаційний характер.

За листом Еша, ситуація на Україні позначена в порядку денному під пунктом "Запобігання збройних конфліктів: зміцнення ролі посередництва у мирному врегулюванні спорів, запобігання і врегулювання конфліктів".

Нагадаємо, що минулої суботи суботу Росія скористалася правом вето і заблокувала ухвалення в Раді безпеки ООН резолюції проти референдуму в Криму.

Як повідомлялося раніше, майже 97 % учасників референдуму в Криму висловилися за входження регіону до складу Росії, причому явка перевищила 83 %. Президент РФ Володимир Путін заявив, що проведення референдуму відповідало нормам міжнародного права і Статуту ООН. У понеділок він підписав указ, за яким Крим визнається незалежною державою.

 

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...