Голова ОДА Чернівців не протримався на посаді навіть добу

Михайло Романів написав заяву про відставку через два дні після призначення на посаду. Заява була написана під тиском бойовиків «Правого сектора».

Новий голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Романів написав заяву про відставку у свій перший робочий день. На посаду його призначив в.о. президента Олександр Турчинов. Однак у понеділок, в перший офіційний робочий день, в будівлю ОДА прийшли бойовики «Правого сектора». Вони влаштували Романіву допит і змусили написати заяву про відставку. Головним аргументом було оголошено членство в СДПУ (о) і «симпатії до Януковича» (суть останнього аргументу бойовики не уточнили). Допит губернатора проводився в присутності преси і був продемонстрований місцевим телеканалом.

Місцева преса причиною відставки вважає підкилимні політичні ігри нової влади. Романів був рекомендований і підтриманий місцевим відділенням партії «Удар» . Проте місцеве відділення партії Арсенія Яценюка «Фронт змін» бачило на цій посаді іншу людину.

Сам Михайло Романів уже завив, що його відставка - це прояв відсутності влади в Україні на місцях, що підриває авторитет країни.

Слід зазначити, що нинішні голови ОДА призначаються до проведення президентських виборів в Україні, тобто, лише на 2 місяці.

Михайло Романів уже керував областю в 2003 - 2005 роках. Тоді ж він очолював обком СДПУ (о). З жовтня 2007 року Романів обіймав посаду начальника Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області, а через рік був обраний головою обласного відділення Народної партії, яке очолює дотепер.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating