Проект мосту через Керченську протоку буде готовий до 1 листопада 2014

Вся вся проектно-кошторисна документація на будівництво мостового переходу через Керченську протоку має бути завершена державною компанією "Росавтодор" до 1 листопада 2014 року. Про таке рішення уряду Росії повідомив міністр регіонального розвитку Ігор Слюняєв.

За словами міністра, для будівництво моста будуть залучені кошти Фонду національного добробуту. Він підкреслив, що, за рішенням російського уряду, проектно-кошторисна документація на об'єкт повинна бути завершена до 1 листопада 2014 року. Її готує державне підприємство "Росавтодор".

"Не виключаю, що до реалізації цього стратегічного і однозначно окупаємого проекту можуть бути залучені кошти Фонду національного добробуту", - уточнив Слюняєв.

Міністр повідомив, що у федеральному бюджеті Росії зарезервовані 343,9 мільярда рублів на прийняття додаткових заходів по розвитку економіки, підтримки ринку праці, малого та середнього бізнесу. Також він зазначив, що ще 21 мільярд рублів передбачений на підтримку збалансування регіональних бюджетів. При необхідності ці кошти також можна залучити для розвитку Криму.

Коментарі міністра опублікувала у вівторок 18 березня газета «Комерсант».

Раніше віце-прем'єр АР Крим Рустам Теміргалієв повідомляв, що вартість проекту від $ 1,5 до 3 млрд. Окупиться перехід орієнтовно за 5-10 років. На мосту буде автострада, газопровід, залізнична магістраль і високовольтна мережа.

Мост

Як повідомлялося раніше, майже 97 % учасників референдуму в Криму висловилися за входження регіону до складу Росії, причому явка перевищила 83 %. Президент РФ Володимир Путін заявив, що проведення референдуму відповідало нормам міжнародного права і Статуту ООН. У понеділок він підписав указ, за яким Крим визнається незалежною державою.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating