Путін підписав указ про визнання незалежності Республіки Крим

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності Республіки Крим. Жителі півострова прийняли рішення про вихід зі складу України на референдумі, що відбувся 16 березня.

Указ про визнання незалежності Криму набирає чинності зі дня його підписання.

 

"Враховуючи волевиявлення народів Криму на загальнокримському референдумі, що відбувся 16 березня 2014 р., визнати Республіку Крим, в якій місто Севастополь має особливий статус, суверенною і незалежною державою", - йдеться в указі, опублікованому на сайті президента Росії.

 

Нагадаємо, на загальнокримському референдумі 16 березня 2014 року за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта РФ проголосували 96,77% кримчан. 17 березня Верховну раду Криму перейменовано в Державну раду республіки Крим (ДРРК). За новий представницький орган Криму проголосували 85 депутатів.

 

Крім того, на засіданні було затверджено постанову про проголошення незалежності Криму на підставі Декларації про незалежність АРК від 11 березня 2014 року. Документ був переданий на розгляд в російський парламент і завізовано. Відтепер держвласність України переходить у володіння кримчан.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating