Педофілія – не злочин, а сексуальна орієнтація

Таку заяву днями зробила Американська психіатрична асоціація (АПА). Саме з сучасною редакцією цього явища видано новий діагностичний довідник для психіатрів DSM- 5.

Новий діагностичний довідник Американської психіатричної асоціації став бестселером, щойно вийшов з друку. Нову сексуальну орієнтацію «pedofilic» американські лікарі визнали офіційно, про що й написали у цьому виданні. У відповідь на обурення з боку преси та інших держав лікарі мусили пояснити свої дії.

У поясненнях зазначено, що орієнтація – це не діагностичний термін, тож варто розуміти цей вислів як «сексуальна цікавість». Цю помилку вже пообіцяли виправити у електронній версії довідника DSM -5 та у його передруках у подальшому.

Втім, у кількох штатах США вже виникло бажання скористатися новим підходом до діагностики. Правозахисні організації Каліфорнії, Джорджії та Айови вже оскаржили дискримінаційні закони їхніх штатів, які забороняють педофілам оселятися поблизу шкіл та міських парків. Професор Інституту спеціальних досліджень сексуальності людини Мілтон Даймонд із Сан-Франциско назвав дитячу порнографію " благом " для суспільства адже "потенційні ґвалтівники використовують дитячу порнографію як заміну для сексу з дітьми".

За даними Національної служби по захисту дітей від сексуальних домагань Childhelp, в США різко збільшилася кількість повідомлень про сексуальні домагання до дітей. За останні дванадцять місяців зареєстровано більше трьох мільйонів подібних випадків.

Першими новий погляд на педофілію оприлюднили у Канаді. Ще минулого року на парламентській сесії канадські психологи заявили, що педофілія є «такою ж сексуальною орієнтацією, як і гомосексуалізм або гетеросексуалізм». На цій сесії розглядався законодавчий акт щодо сексуальних злочинів проти дітей. Проти висловлювання про те, що педофілія є «сексуальною орієнтацією» виступив лише один член парламенту.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating