У Нью-Йорку більше не буде ходи Санта-Клаусів

У Нью-Йорку скасували традиційну ходу Санта-Клаусів, які повинні збирати кошти на благодійні цілі. Цього року Санти пройшлися містом в останній раз. Костюмованих волонтерів замінить Інтернет.

"Санта-Клауси, які розгулюють по тротуарах, зарекомендували себе як неефективний спосіб збору грошей. Останніми роками стало все важче шукати добровольців на посаду зимових чарівників, а їх праця приносила не дуже вражаючі результати", - зазначила віце-президент волонтерської організації Рейчел Вайнштейн у коментарі Associated Press.

Відтепер волонтерське співтовариство збиратиме гроші в режимі онлайн, а також прийматиме пожертви від тих, хто захоче перевести кошти на рахунок організації.

Хода Санта-Клаусів з благодійними цілями (волонтери підтримують програми видачі талонів на їжу малозабезпеченим сім'ям та бездомним) проводилася в Нью-Йорку багато років. Історія заходу розпочалася в першій половині 20-го сторіччя. Під час ходи Санти-добровольці стояли на вулицях із дзвіночками й закликали жителів і гостей Нью-Йорка жертвувати гроші на благодійність.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating