Продається щоденник Моррісона

Щоденник лідера The Doors Джима Моррісона продадуть на аукціоні в Сан-Франциско. За прогнозами організаторів, за нього бажають виручити $300 тисяч.

"Зошит у шкіряній палітурці нараховує приблизно 100 сторінок. У ньому збереглися як нариси деяких віршів Моррісона, так і його філософські роздуми про устрій світу. Багато записів, як припускається, Моррісон зробив під впливом наркотиків", - зазначають російські видання з посиланням на The Times.

У щоденнику зберігаються записи 1971-го року, коли Моррісон разом зі своєю подругою Памелою Корсон жив у Франції після того, як The Doors завершили роботу над своїм останнім альбомом "L.A. Woman".

Після смерті музиканта щоденник потрапив до менеджера групи Біла Сіддонса. Він 1984 року передав його відомому англійському гітаристу Грему Нешу, який і вирішив виставити щоденник на аукціон.

Джим Моррісон створив групу The Doors під час навчання у Лос-Анджелесі 1965 року. Група стала одним з піонерів психоделічного року, а сам Моррісон і по цей день визнається одним з найхаризматичніших фронтменів в історії рок-музики.

Моррісон помер 1971 року у 27-рчному віці. За офіційною версією, причиною його смерті стало передозування наркотиків.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating