Ми не нацисти, ми не фашисти, ми не руйнуємо своє місто, ми не вбиваємо людей – дружина «народного губернатора» Губарєва (ВІДЕО)

«Користуючись відсутністю Павла багато радикальних елементів, багато провокаторів, прикриваючись його ім'ям, намагаються взяти протест на себе і вести його в сторону погромів і руйнувань. Павло ніколи не ставив нам таких завдань. Ми не нацисти, ми не фашисти, ми не руйнуємо своє місто, ми не вбиваємо людей», – заявила Катерина, дружина «народного губернатора» Павла Губарєва, заарештованого командира «Народного ополчення Донбасу».

Вона зазначила, що відповідальність за проведення останніх мітингів (зокрема, 13 березня, коли загинув активіст «Свободи») несе Роберт Доня, що називав себе заступником Губарєва. «Я зв'язалася з організатором Робертом Доней. Він сказав, що він вийшов з наших рядів, з «Народного ополчення Донбасу». Тепер у нього своя організація. І всю відповідальність за проведення цих заходів він бере на себе», – підкреслила Катерина Губарєва.

Нагадаємо, Павло Губарєв був обраний «народним губернатором» Донецької області під час одного з мітингів на площі Леніна. Він двічі організував захоплення будівлі Донецької облдержадміністрації. 7 березня його затримали і заарештували за звинуваченням у сепаратизмі та організації масових заворушень.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating