Крим - незалежна суверенна держава

Крим є незалежною суверенною державою. Відповідне рішення одноголосно підтримали 85 депутатів кримського парламенту на позачерговому засіданні Верховної Ради АРК.

Рішення було прийнято відповідно з підсумками загальнокримського референдуму з визначення статусу автономії, проведеного вчора, 16 березня.

«Республіка Крим має намір будувати свої відносини з іншими державами на основі рівності, миру, добросусідства та інших загальновизнаних принципів політичного, економічного і культурного співробітництва між країнами. Республіка Крим звертається до ООН, до всіх держав світу із закликом визнати незалежну державу, створене народами Криму», - наголошується в документі.

Крім цього, депутати парламенту автономії звернулися з пропозицією про прийняття Криму як нового суб'єкта федерації до складу Росії.

З цього моменту на території Криму припиняє дію законодавство України, не виконуються рішення Верховної Ради України та інших державних органів. Також на території Криму припиняється діяльність усіх державних органів, їх повноваження переходять до державних органів республіки, а все майно переходить у власність Криму.

Нагадаємо, вчора в Криму відбувся референдум з визначення статусу автономії. Явка на референдумі була надзвичайно високою і склала 83,1 % від загального числа виборців.

За приєднання Криму до Російської Федерації проголосували 96,77 % виборців.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating