У Донецькій області активісти «Антифашистського комітету» блокують дві прикордонні частини

Близько 50 активістів з георгіївськими стрічками заблокували під'їзди до двох прикордонних частин, розташованих в Маріуполі та Новоазовську Донецької області. Про це повідомив голова Маріупольської міської організації партії «УДАР» Анатолій Семенов

Він зазначив, що спілкувався з командиром прикордонної частини Юрієм Лисюком. «Командир розповів, що блокуючі пригрозили перейти до «активних дій»у разі, якщо хтось із прикордонників спробує покинути територію прикордонної частини», – повідомив Семенов.

 

За його словами, молоді люди, що блокують частини, є представниками «Антифашистського комітету». «У соціальних мережах з'явилася інформація, що представників «Антифашистського комітету» нібито покликали самі прикордонники, які не хочуть залишати частину і бояться, що їх змусять воювати. Проте така інформація не підтверджується», – підкреслив Семенов.

 

Після цього представники «УДАРу» повідомили, що лідеру партії Віталію Кличку вдалося поговорити з Лисюком. Він сказав, що активісти беззбройні, а прикордонники поводяться стримано. Кличко попросив керівника СБУ взяти ситуацію під контроль.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating