Розпочато реконструкцію одного з найстаріших сміттєзвалищ у Харківській області

Цього року в Богодухові Харківської області почалася робота з реконструкції полігону твердих побутових відходів. Про це повідомив під час скайп-марафону проекту «Дні відкритості Харківської області» в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України голова Богодухівської РДА Володимир Бєлий. За його словами, полігон ТПВ існує вже більше 20 років, і складування відходів велося без проекту, дозволу та землевідведення.

«Міста Богодухів і Люботин першими взяли участь у пілотному проекті і пішли на те, щоб на місці стихійного полігону ТПВ зробити полігон європейського типу з бетонованою дорогою, розворотним майданчиком, огорожею, освітленням, ваговою, підстильною плівкою, яка виключає забруднення грунтових вод, спеціальною технікою і частковим сортуванням відходів. Це найголовніший інвестиційний проект району, який дозволяє нам розвиватися», – заявив Володимир Бєлий.

Велике значення також має організація на полігоні протипожежної водойми. Голова РДА зазначив, що товщина шару складованого сміття досягає 10-20 метрів, тому загоряння не можна загасити однієї пожежною машиною, а за наявності на полігоні ємності для пожежогасіння та свердловини для подачі води ситуація з задимленістю полігону і прилеглої території м. Богодухова виключена.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating