Дмитро Ярош загрожує підірвати газопровід, який з'єднує Росію та Європу

Лідер правоекстремістського угруповання Дмитро Ярош пообіцяв підірвати газопровід, по якому здійснюються постачання російського газу в Європу.

 

В рамках свого звернення до нинішнього уряду і жителів України, Ярош заявив, що буде перешкоджати трансферту російської нафти. Зазначимо, що газопровід проходить через територію України. Для того, щоб позбавити Росію джерела фінансування, Ярош готовий повністю ліквідувати українську трубу.

 

«Ми пам'ятаємо, що Росія заробляє гроші, переганяючи нафту і газ на Захід через нашу трубу, - тому ми знищимо цю трубу, позбавивши ворога цього джерела фінансування. Нехай земля горить під ногами окупанта, нехай він захлинеться своєю кров'ю!», - озвучив своє рішення Ярош.

 

Це не єдиний план Яроша. Екстреміст закликав створити партизансько-диверсійні групи для боротьби з росіянами.

Нагадаємо, за участь у боях проти російських військовослужбовців, а також за залучення до співпраці міжнародного терориста Доку Умарова, щодо Яроша Росія відкрила кримінальне провадження.

 

Крім того, з 14 на 15 березня у Харкові екстремістом була організована провокація з озброєними бойовиками, в результаті якої двоє людей загинули.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating