Учасники антифашистського мітингу в Дніпропетровську виступили проти інтеграції з ЄС і НАТО (ФОТО)

На антифашистський мітинг біля Театру опери та балету зібралося кілька сотень людей. Мітингувальники заявили про необхідність посилення зв'язків України з Росією, виступили за вступ країни до Митного союзу, проти інтеграції з ЄС і НАТО.  Учасники акції оголосили про створення нового громадського руху - "Слов'янський рубіж" і встановили пам'ятник радянським воїнам.

Прямо під час мітингу активісти збирали підписи про проведення референдуму з питання визначення статусу Дніпропетровської області: вимагали збільшення повноважень на місцях, скасування ОДА та передачі її функцій обласній раді.

Учасники мітингу оголосили про створення в місті нового громадського руху - "Слов'янський рубіж", виступаючого за єдність слов'ян і "проти олігархів будь-якого штибу". Вони пообіцяли захищати учасників антифашистського мітингу від будь-яких провокацій і нападок.

Після цього активісти у супроводі міліції пройшлися маршем по центральному проспекту до площі Петровського. Там вони взяли участь в установці стели із зіркою на честь радянських воїнів, загиблих від рук УПА. Табличка на пам'ятнику говорить: "Вічна пам'ять радянським громадянам, полеглим в 1939 - 1954гг від рук зрадників батьківщини, головорізів і фашистських прихвоснів з бандформувань нацистів ОУН- УПА". Стеллу на честь радянських воїнів, загиблих від рук УПА, поставили біля Центрального вокзалу.

За словами голови ГО "Союз радянських офіцерів" Віктора Марченка, пам'ятний знак був виготовлений за тиждень на гроші, пожертвувані жителями міста.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating