У Ялті проголосувало вже більше 50 % населення

У Ялті проголосувало вже більше 50 % населення

За словами голови Ялтинської міської комісії з проведення Всекримського референдуму Ірини Білозерової станом на 14:00 на території Великої Ялти явка виборців перевищила 50%. Вона також припустила, що активність виборців до кінця дня « перевищить всі очікувані результати».

«За роки незалежності України такого ще не було. Спрогнозувати підсумкове число тих, хто проголосував зараз ніхто не зможе, але ця цифра буде дуже високою», - підкреслила Белозьорова.

Вона також зазначила, що на «гарячу лінію», яка організована для ялтинців, найчастіше надходять дзвінки з питаннями, де розташована виборча дільниця.

«Можна припустити, що ці люди, за останні 20 років, жодного разу не були на виборах. А сьогодні всі місцеві жителі активно висловлюють бажання проголосувати за статус Криму», - уклала Ірина Бєлозьорова і ще раз закликала жителів Ялти проявити свою громадянську позицію, взявши участь у загальнокримському референдумі.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр республіки Криму Рустам Теміргалієв вважає, що сьогодні в референдумі щодо визначення статусу півострова візьме участь переважна більшість кримчан. «За попередніми даними, сьогодні близько 82% кримчан підтримують вступ Республіки Крим до складу Російської Федерації. Ми переконані, що явка на референдум буде перевищувати 80% », - сказав Рустам Теміргалієв.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...