Сергій Лавров: Кримський референдум повністю відповідає міжнародному праву

Сергій Лавров: Кримський референдум повністю відповідає міжнародному праву

Вчора, 15 березня, міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров та Державний секретар США Джон Керрі в телефонному режимі ще раз обговорили ситуацію на Україні і в Криму.

Телефонна розмова відбулася за ініціативою американської сторони.

«Кримський референдум повністю відповідає міжнародному праву і Статуту ООН, а його результати повинні стати відправною точкою у визначенні майбутнього півострова», - підкреслив Сергій Лавров.

Крім того, глава МЗС Росії зазначив, що нинішній українській владі необхідно приборкати «розгул ультранаціоналістичних і радикальних угруповань, які тероризують інакомислячих, російськомовне населення, наших співвітчизників».

Нагадаємо, сьогодні, 16 березня, в Криму проходить референдум з визначення статусу півострова. У ході голосування в регіонах автономії відзначається надзвичайно висока активність жителів. У Ялті черги з охочих віддати свій голос за майбутнє півострова організовувалися з 6 ранку.

За подіями на півострові спостерігають 135 міжнародних спостерігачів, які відзначають, що голосування проходить мирно і демократично.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...