У Харкові проходить віче-референдум (ВІДЕО)

У Харкові проходить віче-референдум (ВІДЕО)

Народна акція «віче-референдум» почалася в Харкові на площі Свободи, біля пам'ятника Леніну. Присутні (поки до двох тис. чоловік, люди продовжують прибувати) скандують «Харків», «Росія», «Референдум». Промовці вкрай жорстко висловилися про погоджувальну позицію міських властей, зажадали підтримати референдум в Криму, заборонити неофашистські організації на території регіону. Видно прапори Компартії України і СРСР, на пам'ятнику повісили величезний банер “Наша батьківщина — СРСР”.

На початку мітингу на площу прибула судовий виконавець, яка зачитала рішення суду про заборону віче-референдуму. У мітингувальників це викликало незадоволеність, і виконавець швидко віддалилася, сівши в міліцейську машину.

Біля наметів Компартії України встановлені урни, куди люди можуть кинути бюлетень. За інформацією організатора референдуму Олександра Олександровського, своїм голосуванням можна підтримати не лише ідею федералізації, але і референдум в Криму. До кожної урни шикуються черги по 30—50 осіб.

Будівля Харківської обласної адміністрації посилено охороняється декількома кордонами міліції.

Після короткого мітингу його учасники розвернули величезний прапор Росії і пішли з ним через площу. Люди скандують «Росія», «Путін», «Беркут». Коли активісти дійшли до адміністрації, вони розламали забір, який відокремлював площу від вулиці Сумською, перекрили рух і розвернули прапор на Сумській прямо навпроти ХОДА.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...