На кримських виборчих дільницях все спокійно

На кримських виборчих дільницях все спокійно

Міжнародні спостерігачі відзначають, що голосування на референдумі з визначення статусу Криму проходить у спокійній обстановці. Про це повідомив один з іспанських спостерігачів Енріке Равелло в ході прес-конференції у відкритому прес- центрі в Сімферополі сьогодні, 16 березня.

«В цілому процес йде спокійно. Я побачив, що сьогоднішній день для жителів Криму - це, дійсно день демократії, прав людини і перемоги. Тут набагато більше свободи, ніж у нас в Каталонії, де планується проведення подібного референдуму. Каталонія буде брати приклад з Криму», - зазначив Енріке Равелло.

Крім цього, він зазначив, що інформація про російську «окупацію» півострова і переслідуваннях тут кримських татар, не є правдивою, і ті засоби масової інформації, які так її підносять, не є об'єктивними.

«Приїхавши вчора, я побачив, що тут обстановка зовсім інша. Російські військові не блокують аеропорт у Сімферополі, кримських татар не переслідують і не забороняють їм голосувати. Я був на ділянці, де голова виборчої комісії - кримська татарка. У Криму все мирно», - підкреслив міжнародний спостерігач Енріко Равелло.

Нагадаємо, віддати свій голос за майбутнє півострова кримчани можуть сьогодні до 20.00. Результати референдуму оголосять завтра, 17 березня.

На думку першого віце-прем'єра Рустама Теміргалієва, очікується, що в референдумі візьмуть участь переважна більшість кримчан: «За попередніми даними, сьогодні близько 82% кримчан підтримують вступ Республіки Крим до складу Російської Федерації. Ми переконані, що явка на референдум буде перевищувати 80% - зараз достатня висока громадянська активність жителів автономії».

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...