У Ялті на референдумі відзначається незвично велика кількість виборців

У Ялті на референдумі відзначається незвично велика кількість виборців

Виконуючий обов'язки Ялтинського міського голови Сергій Карнаух відзначив надзвичайно високу активність жителів регіону, які прийшли віддати свій голос на загальнокримський референдум з визначення статусу автономії.

«Такої масової явки на виборчі дільниці Ялта не бачила ніколи - підтримати політику, що проводиться урядом півострова, одностайно вирішили буквально всі місцеві жителі», - заявив Сергій Карнаух журналістам.

Він також нагадав, що Велика Ялта однією з перших встигла підготуватися до голосування - були оперативно вирішені всі організаційні та технічні питання.

«Механізм проведення референдуму ідеально налагоджений і працює в Ялті - як годинник. Всі дільниці для голосування були відкриті вчасно, охорона правопорядку забезпечена на найвищому рівні, все йде за планом, - підкреслив Сергій Карнаух. - Але, найголовніше, що місцеві жителі, которіе сьогодні вирішують долю півострова, охоплені надзвичайним натхненням - очевидно, що на ділянки вони прийшли з величезним бажанням позитивних змін, адже саме сьогодні Велика Ялта стоїть на порозі нового життя».

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...