Учасники мітингу «Російська весна» в Донецьку пішли на штурм МВС (доповнено)

Учасники мітингу «Російська весна» в Донецьку пішли на штурм МВС (доповнено)

Учасники мітингу «Російська весна» в Донецьку пішли на штурм МВС з вимогою звільнити затриманих після подій 13 березня, коли в ході зіткнень між учасники двох мітингів загинула людина. Раніше повідомлялося, що було затримане шестеро активістів, які підозрюються в причетності до загибелі людини.

За інформацією активістів, вони припинили штурм СБУ лише після того, як їм було обіцяно, що протягом найближчих годин «народний губернатор» Павло Губарев буде звільнений.

«Ми закликали людей сьогодні вийти на мирний мітинг. Після цього на площі люди стали скандувати "Свободу Павла Губареву". Зараз багатьох турбує, що Павло знаходиться під вартою. Це не було нами заплановано, люди просто вибрали Павла губернатором, вони підтримують його і хочуть звільнити. Ми і раніше виходили на мітинги, але нас не чули. Ми просили проведення референдуму і вже зібрали більше 50 тисяч підписів за звільнення Павла, але київська хунта на це не реагує», - заявила дружина Губарева Катерина.

Після тривалих переговорів міліція пообіцяла негайно випустити всіх затриманих. Біля управління міліції натовп з 500 чоловік скандує: "Випускай!" і "Губарев!". Крім того, учасники пікету міського управління зажадали повернути на посаду начальника МУ МВС Донецької області Романа Романова. Крім того, протестувальники заявили, що із завтрашнього дня спільно з міліцією охоронятимуть порядок.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...