У Криму всі виборчі дільниці готові до проведення референдуму

У Криму всі виборчі дільниці готові до проведення референдуму

У Криму все 1205 виборчих дільниць готові до проведення референдуму з визначення статусу автономії. Про це заявив голова комісії з підготовки та проведення загальнокримського референдуму Михайло Малишев в ході прес-конференції в Сімферополі 15 березня.

Практично всі виборчі дільниці розташовані в традиційних для виборів місцях, і готові завтра до роботи. «Жодних проблем ні на одному з цих ділянок немає. Доставлені вже практично в усі дільничні комісії бюлетені для голосування. Все готово для того, щоб завтра кримчани мали можливість висловити своє бачення ситуації, проголосувавши», - повідомив Михайло Малишев.

Він також закликав усіх жителів автономії напередодні референдуму перевірити наявність своїх даних у виборчих списках.

Нагадаємо, завтра, 16 березня, в день Всекримського референдуму в республіці відкриються 1204 виборчих дільниці. Кримчани зможуть проголосувати з 8.00 до 20.00.

Як повідомив перший віце-прем'єр республіки Крим Рустам Теміргалієв«за попередніми даними, сьогодні близько 82% кримчан підтримують вступ Республіки Крим до складу Російської Федерації. Ми переконані, що явка на референдум буде перевищувати 80%».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен

Новости партнеровЗагрузка...