У Донецьку та області йдуть мітинги «Російська весна» (ФОТО, оновлюється)

В Донецьку почався мітинг «Російська весна». Зараз на центральній площі зібралися близько 3 тис. чоловік, але люди продовжують личити. У проекті резолюції, озвученому з сцени, міститься вимога провести з 17 по 20 березня референдум про статус Донецької області і російської мови.

Над площею розвиваються російські тріколори, георгіївські стрічки і прапори "Донецької республіки". Люди скандують: "Донбас - Росія", "Таруту - геть", "Беркут", "Ахметов- ворог народу" і "Губарев" та інше.

Учасники мітингу прийняли рішення пройти маршем до будівлі Управління СБУ в Донецької області. Люди попрямували по проїжджій частині у бік вулиці Щорса, де розташовується будівля управління СБУ. Вулиця Артема перекрита.

На 14.30 близько 4 тис. учасників мітингу пікетують СБУ з вимогою звільнити "народного губернатора" Павла Губарева. Люди скандують "Гестапо", "Губарева", "Начальника", "Путін допоможи!" і "Ганьба СБУ". Один з мітингуючих піднявся по гратах на козирок будівлі і зірвав прапор України, поставивши замість нього прапор "Донецької республіки".

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating