Сьогодні ВРУ збирається розпустити парламент Криму

Сьогодні у Верховній Раді України розпочалося пленарне засідання, в ході якого, згідно порядку денного, будуть розглянуті питання про дострокове припинення повноважень кримського парламенту, а також про призначення окремих позачергових місцевих виборів.

Ініціатором проекту постанови про дострокове припинення повноважень Верховної Ради Криму став спікер Олександр Турчинов.

Як розповів раніше заступник голови фракції «Батьківщина» Микола Томенко, необхідної кількості голосів для розпуску парламенту автономії вистачить навіть в тому випадку, якщо представники Партії регіонів і Комуністичної партії України не братимуть участі в голосуванні.

«Коаліція і всі позафракційні депутати проголосують сьогодні за розпуск Верховної Ради Криму. Це рішення буде винесено на підставі постанови Конституційного суду України», - підкреслив Микола Томенко.

Нагадаємо, 22 лютого в Україні відбувся державний переворот, в результаті чого Президент Віктор Янукович був усунений від влади, Конституція країни була змінена, а виконуючим обов'язки Президента став спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов.

14 березня Конституційний суд України визнав неконституційною постанову Верховної Ради Автономної Республіки Крим з приводу проведення референдуму про статус автономії.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating