Міліція затримала мера Полтави через побиття мітингувальників (відео)

Співробітники міліції 14 березня затримали мера Полтави Олександра Мамая за підозрою в побитті мітингувальників у будівлі мерії. Бійка біля дверей сесійної зали міськради була відзнята на відео.

Про це повідомив журналістам заступник начальника Полтавського міського управління міліції Георгій Карпіченко, передає «Лівий берег». «Будемо розбиратися з побиттям , було хуліганство», - сказав Карпіченко. За його даними, стосовно Мамая написали заяви 2 члена самооборони (дружини ) - вони поскаржилися в міліцію, що Мамай вдарив їх, намагаючись вирватися із сесійної зали мерії. Коли меру не вдалося вийти через одні двері , він спробував через інші , де почалася бійка з мітингувальниками. Представники Полтавського міського управління міліції доставили до відділку і Мамая, і в якості свідка секретаря міськради Оксана Деркач. За даними свідків , одному з охоронців Мамая в результаті бійки розбили голову, його відвезла швидка допомога.

Таким чином 14 березня в Полтаві третій безуспішно намагалися провести сесію міськради. Кворуму не було через неявку підконтрольних меру депутатів партії «Совість України».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating