Активіст обікрав сім'ю львів'ян

Сім'ю зі Львова обікрали 22 -річний Геннадій Дуравкін, який був у 9-й сотні Майдану.

Він виніс з дому золоті прикраси, 1000 євро, велосипед і мобільний телефон. У приміщенні він залишив включеним газ і світло.

Про це повідомляє Газета.ua. Хлопець - сирота з Донецької області , з села Дробишеве . Два місяці він був на Майдані. 20 лютого отримав поранення в руку , також йому вибили зуби. Геннадій попросився підлікуватися і пожити в сім'ї львів'ян , з якою познайомився на Майдані.

«Спочатку жив у нас з хлопцем, потім мої батьки прийняли його в село Белогоріща під Львовом. Дали йому ключ від будинку, тому що довіряли. Позавчора з ним зник мобільний зв'язок, а вчора ми зрозуміли, що батьків грабували . Гірше - він хотів , щоб будинок згорів. Для цього залишили відкритим газ і включив світло. При собі він мав пневматичну зброю. Купив її на гроші, які йому надсилали люди на лікування. Підозр у нас не було - він шукав робот , патрулював на велосипеді Львів. Вже потім з'ясувалося, що він раніше був судимий . Підозрюємо, що він поїхав до Криму » , - цитує Zahid.net дочка постраждалих Марьянe Шевчук.

Постраждалі написали заяву в міліцію Львова. Знайомі, з якими Дуравкін говорив останніми, стверджують, що він дзвонив з поїзда.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating