Улюкаєв: Росія планує виділити Криму $5 млрд незалежно від результатів референдуму

Міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив, що незалежно від результатів референдуму Росія ухвалить рішення щодо надання Криму фінансової, гуманітарної і технічної допомоги.

«Ми повинні будемо обговорити і прийняти рішення незалежно від результатів референдуму і подальших можливих рішень. Це проблема гуманітарна, технічна і фінансова, якої ми повинні займатися», - сказав Улюкаєв.

Улюкаєв зазначив, що уряд Криму запросив економічну допомогу в розмірі 1 мільярда доларів, тоді як Росія готова інвестувати 5 мільярдів доларів.

«Крим насправді попросив один мільярд, ще $5 млрд - це інвестиційні проекти російських компаній, вони будуть це робити тільки в тому випадку, якщо це буде для них вигідно. Це просто нормальний бізнес», - поділився міністр РФ.

 

В інтерв'ю «Росія 24», Улюкаєв розповів про інвестиції для вдосконалення портового господарства, розвиток туризму, логістики та інших сервісів в Криму.

«Крим разом з Причорномор'ям могли б стати аналогічною Далекому Сходу територією випереджаючого розвитку, що сприяло б припливу інвестицій», - заявив Улюкаєв.

Чи підуть в Крим інвестиції з Фонду національного добробуту, Улюкаєв поки точно сказати не може, відзначаючи, що таке питання потребує окремого обговорення.

Поки, за словами Улюкаєва, Росія має намір надавати фінансову допомогу Криму 80-90 мільйонів доларів щомісяця на соцвиплати, які в РФ в рази більше, ніж в Україні.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating