СК РФ: Ярош і Тягнибок винні в нападах на російських солдатів

Проти опозиціонерів Дмитра Яроша та Олега Тягнибока комітет Головного слідчого управління РФ Північно-Кавказького округу відкрило кримінальне провадження про участь у боях проти російських військових.

В 1994 - 1995 рр. Ярош і Тягнибок, які фігурували у складі військ УНА-УНСО, воювали на боці чеченських сепаратистів на чолі з Шамілем Басаєвим і Хаттабом проти російських військ. Загоном, в якому були Ярош і Тягнибок, керівували Ігор Мазур, Валерій Бобрович і Дмитро Корчинський, проти яких теж висуваються звинувачення.

Про участь українських опозиціонерів у боях проти військовослужбовців 76-ї Псковської дивізії ВДВ стало відомо в рамках розслідування кримінальної справи про дії бойовиків під керівництвом Шаміля Басаєва і Хаттаба.

Про Шаміля Басаеве відомо як про організатора низки резонансних терористичних актів на території Російської Федерації. Він був внесений до списку терористів ООН, Держдепартаменту США та Європейського союзу.

«Слідчою групою вже зібрано достатньо доказів, які дозволяють найближчим часом винести постанову про обвинувачення зазначених осіб та заочно обрати запобіжний захід у вигляді взяття під арешт та оголошення їх у розшук щодо них», - повідомляє Володимир Маркін, офіційний представник СК РФ.

Нагадаємо, що Олег Тягнибок і Дмитро Ярош поряд з Віталієм Кличком, Арсенієм Яценюком та іншими, вважаються багатьма ЗМІ організаторами провокацій проти української влади і органів правопорядку. Лідери протестного руху в Києві, що отримав назву «Євромайдан», в ході якого було вбито близько 100 осіб.

 

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating