У Талліні пройшов мітинг на підтримку жителів Криму

У Талліні близько 200 осіб провели мітинг на підтримку жителів Криму. Мітингувальники виступили в підтримку російського керівництва, що захищає своїх співвітчизників у Криму. За словами Сергія Тыдыякова, одного з керівників організації «Нічний дозор», мітинг був узгоджений з місцевою владою і пройшов без порушень громадського порядку.

 

На площі недалеко від будівлі естонського МЗС мітингувальники виступили з плакатами «Народ Естонії - за вільний Крим!», «Підтримаємо Крим!», «НАТО не пройде!» та іншими. Серед мітингувальників були активісти російської громади Естонії, так і пересічні мешканці.

 

Учасники мітингу висловили спільну думку, що Росія чинить правильно, виступаючи на захист своїх співвітчизників на Україні.

 

Із приходом нової влади українська держава опинилася на межі - економіка у стані колапсу плюс загроза життю та безпеці населення України після ультраправих, що стали у владі. Наведення там порядку вимагало надзвичайних заходів. Це зумовило введення російських військ на територію Криму, де проживає більша частина етнічних росіян.

 

Зазначимо, російське керівництво гарантувало фінансову допомогу Криму у розмірі 1 мільярда доларів незалежно від результатів референдуму. Вже у квітні 90 мільйонів доларів буде переведено в банки Криму на покриття дефіциту кримського бюджету.

 

Нагадаємо, напередодні в Криму «Приватбанк», за допомогою якого здійснюються виплати кожному другому бюджетнику, обмежив видачу готівки до 500 гривень за добу. В результаті, величезні черги працівників, студентів, пенсіонерів шикувалися перед банкоматами та у відділеннях банку.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating