Йосипа Кобзона хочуть позбавити звання Почесного громадянина Дніпропетровська

Журналіст і громадський діяч Андрій Богатирьов збирається звернутися до міської ради з вимогою забрати у народного артиста СРСР титул "Почесний громадянин"

- На повному серйозі пропоную депутатам Дніпропетровської міськради рішенням сесії позбавити Кобзона Йосипа Давидовича звання "Почесний громадянин" за його неповагу і презирство до української держави і народу України. Я готовий ініціювати цей процес, - говорить Богатирьов.

Крім того, у парку ім. Шевченко зник молодий платан, який Йосип Кобзон посадив у вересні минулого року. За словами директора парку, від дерева залишився один пеньок.

Нагадаємо, нещодавно російські ЗМІ опублікували інтерв'ю з Йосипом Кобзоном, де артист висловив однозначне бачення подій в Україні. Він вважає, що Віктору Януковичу слід було застосувати силу у вирішенні конфлікту.

- Чому, коли захоплювали Норд-Ост, Путін не йшов ні на які угоди з бойовиками. Западенці - не трудові люди, це бандерівці, - заявив артист. - Не можна з бандитами, з бандерівцями, з бойовиками і фашистами йти на якісь угоди і поступки. Ви дасте їм палець, вони відірвуть руку по плече. Вони йдуть зі зброєю в руках на захисників конституції, і до них треба застосовувати адекватні заходи... Ми бачимо на вулицях і площах України портрети Бандери, фашистську свастику, чуємо антиросійські заклики.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating