Не може натовп з Майдану керувати державою – Південно-Східний фронт

Не може натовп з Майдану керувати державою – Південно-Східний фронт

Сьогодні, 14 березня, в Запоріжжі відбулася прес-конференція «Південно-Східного фронту», який створили чотири громадські організації Запорізької області. Як повідомили активісти, на сьогоднішній день до їхнього руху приєдналися вже одинадцять організацій.

Представники «Південно-Східного фронту» заявили, що вони не визнають легітимність нової влади в Україні та ініціюють проведення референдуму. «Не може натовп з Майдану керувати державою», – підкреслив один із спікерів.

Представники руху висловили стурбованість важкою ситуацією, що склалася в південно-східних регіонах України, та відзначили, що хочуть звернутися за допомогою до Росії: «Якщо захід нам не може допомогти, треба звертатися до сходу».

Артем Тимченко, один з організаторів «Південно-Східного фронту», розповів, що виступив із зверненням до президента США Барака Обами та президента Росії Володимира Путіна. «Я до товариша Обами рівно три дні тому звернувся. Таку можливість мені дав канал СNN. Відповіді не надійшло. Товаришу Путіна ми написали листа – відповідь прийшла. Ми окремо з цього приводу зберемо прес-конференцію і детально розповімо», – зазначив Тимченко.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен