Суд заборонив проводити в Харкові мітинг 16 березня. Губернатор лякає терактами

Суд заборонив проведення в Харкові віче-референдуму, запланованого на неділю, 16 березня. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута. Він також закликав харків'ян утриматися від участі в масових заходах.

За словами губернатора, є інформація про можливість терористичних актів на території міста Харкова. «Всі необхідні заходи по забезпеченню порядку здійснює Служба безпеці України, органи внутрішніх справ, представники Міністерства оборони України і Госпогранслужби», - відзначив Ігор Балута.

«Ситуація в Харківської області стабільна. Проходять мітинги, різні заходи. Але вони всі мають мирний характер. Працюють силові структури щодо недопущення провокацій. Вчора було проведено нараду з головами районних адміністрацій і головами районних рад прикордонних районів. Основне питання, яке піднімалося на нараді, - це недопущення провокацій, конфліктів, а також недопущення підходу до лінії кордону людей, які провокують прикордонників з однією та іншої сторони. Окрім цього, необхідно звернути особливу увагу на ті об'єкти життєзабезпечення, які знаходяться на території прикордонних районів Харківської області. Пильність і охорона цих об'єктів має бути в підвищеному режимі», - заявив заступник голови – керівник апарату Харківською ОДА Василь Хома.

Нагадаємо, що 15 і 16 березня в Харкові планується проведення багатотисячних мітингів з вимогою проведення референдуму про статус регіону. Віче-референдум з питань федералізації призначене на 16 березня, його планують провести на пл. Свободи. До структури віче входить близько 50 громадських організацій: козаки, афганці, «Боротьба» та інші. Керівником виконкому є Артем Трофімов.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен