В Києві об’єдналися два Євромайдани

Лідери опозиційних партій та громадські активісти заявили про об’єднання зусиль на підтримку курсу європейської інтеграції

«Ідея євроінтеграції символічно об’єднала два знакових місця нашої столиці – Майдан Незалежності, який є символом України, та Європейську площу, яка символізує Європу в Україні. Це є символом єдності заради ідеї європейської інтеграції», - йдеться в спільній заяві лідерів політичних партій та представників громадськості.

«Сьогодні нас знову намагаються розсварити та поділити, але з цього нічого не вийде. Ми різні – але ми єдині, бо нас об’єднує одна вимога – на Вільнюському саміті «Східного партнерства» президент Віктор Янукович повинен підписати Угоду про Асоціацію», - зазначили лідери Євромайданів.

Політики та громадські активісти пообіцяли, що будуть спільно координувати свої дії та надавати взаємодопомогу, забезпечувати захист учасників мітингів, щоденно повідомляти про подальші кроки.

Нагадаємо, акції і мітинги протесту в Україні почалися 21 листопада, коли Кабінет Міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію з ЄС. Прихильники опозиції під партійними прапорами розмістилися на Європейській площі. У той же час на Майдані Незалежності зібралися представники громадських організацій, профспілок та студентства.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating