Сергій Безруков: Кримчани мають повне право висловити свою думку на референдумі

Народний артист Росії, режисер Сергій Безруков вважає, що кримчани мають право самостійно вирішувати свою подальшу долю. Про це актор заявив на своїй сторінці в Facebook.

«Я дуже люблю Україну, там прекрасні люди, люблю Крим. І якщо зараз суспільно-політична ситуація складається так, що кримчани можуть визначитися, чи хочуть вони повернутися до Росії, - я вважаю, що вони мають повне право висловити свою думку на референдумі. І тільки вони мають право розпоряджатися своїм майбутнім», - сказав Сергій Безруков.

Актор також підкреслив, що як будь-яка нормальна, розсудлива людина він виступає проти війни, але між народами Росії та України її немає і бути не може.

«Я не раз повторював , що я пацифіст. Але хто сказав, що між нашими народами війна? Хто нагнітає пристрасті навколо елементарного наведення порядку, навколо допомоги, про яку наші брати-кримчани сьогодні просять у нас? Я жодним чином не вважаю, що війна взагалі можлива між нашими народами, - зазначив Сергій Безруков. - Якщо наш брат в біді, то хіба ми маємо право залишатися осторонь? Немає ніякої війни! І бути не може! У нинішній ситуації референдум - це єдиний шанс на мирне вирішення ситуації в Криму».

Нагадаємо, Сергій Безруков увійшов до числа майже 500 російських діячів культури, які підписалися під відкритим листом на підтримку політики президента Путіна по Україні та Криму. Відкритий лист розміщено на офіційному сайті Міністерства культури Російської Федерації.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating