У Києві в аеропорту «Бориспіль» грабують севастопольських моряків

У київському аеропорту «Бориспіль» грабують севастопольських моряків, які слідують додому після закінчення робочої зміни в зарубіжних рейсах.

Про це For Poste повідомив депутат Севастопольської міської ради, директор міжнародної крюинговой компанії Андрій Луненок.

За словами депутата, грабіж моряків-міжнародників поставлений на потік, і в даний час вже постраждали понад 30 осіб. «До морякам підходить група людей, представляється самообороною «Евромайдана», вимагають пред'явити документи, потім обшукують і забирають готівку. У разі опору б'ють», - сказав Андрій Луненок.

При цьому коли постраждалі намагаються звернутися до правоохоронних орани, там їм допомогти ніхто не намагається. Севастопольський депутат упевнений, що « самооборонці» діють не «наосліп», а за наводкою працівників місцевої митниці.

Для недопущення подібних випадків у подальшому вирішено не відпускати моряків з вахти. «У зв'язку з нападом на наших моряків було прийнято рішення до 25 березня призупинити всі «перезміни» на закордонних судах, щоб ніхто більше не постраждав», - заявив Андрій Луненок.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating