ГПУ: Добкин може балотуватися в президенти

Генеральний прокурор Олег Махницький повідомив, що колишній губернатор Харківської області Михайло Добкін має право і може самостійно подати документи для реєстрації кандидатом в президенти України.

"По Добкіну прийняте рішення про обрання такого запобіжного заходу, як домашній арешт. Будь-яка людина, що не має судимості, може балотуватися", - повідомив Махницький.

Нагадаємо, що Добкін поміщений під домашній арешт в своїй квартирі в Києві. Нова влада України підозрюють харківського екс-губернатора в посяганні на територіальну цілісність країни. Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура почала відповідне розслідування у зв'язку із виступом Добкіна 12 лютого в Харкові на круглому столі «Соціально-економічні і політичні процеси в пост-кризисній Україні». Михайло Добкін говорив тоді про створення «Новоросійського союзу».

На думку голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, звинувачення в сепаратизмі в адресу Добкина надумані, оскільки екс-губернатор закликав лише до децентралізації влади, не ставлячи під сумнів кордони області і країни.

26 лютого Михайло Добкин подав у відставку з поста губернатора Харківської області, щоб балотуватися в президенти на виборах, призначених Верховною Радою на 25 травня.

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен