Мешканці Харкова беруть шефство над годованцями зоопарку

Мешканці Харкова беруть шефство над годованцями зоопарку

Через великі борги (понад півмільйона гривень) Харківський зоопарк лишився без фінансування.

Всі спроби домовитися з Казначейством про його відновлення поки що виявилися марними. Аби тварини не померли з голоду, працівники зоопарку просять харків’ян взяти опіку над яким-небудь мешканцем звіринця.

Зробити це можна як на півроку, так і лише на місяць: тут раді будь-якій допомозі. Відповідне звернення розмістили на сайті закладу. Від небайдужих людей чекають передусім грошей: продукти можуть просто зіпсуватися, адже в каожного годованця – свій раціон. Найважче і найдорожче прогодувати таких тварин: слонів, шимпанзе та хижаків. Для опікунів передбачена винагорода: таблички з їхніми іменами з’являться біля воль’єрів їхніх улюблених тварин.

Бажаючі оформити шефство над звірами були у Харківського зоопарку і раніше, ще до неприємностей із Казначейством. Особливо масштабним це явище стало 5 років тому. Тетяна Таранцева, завідуюча науковою частиною, так розповіла про цю практику: «Тоді були покровителі у бегемотів, ведмедів, ланей, мангустів і багатьох інших. Допомагали головно приватні фірми, але були також і окремі школи, що виявляли турботу до окремих тврин».

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен