У Донецьку майданівці напали на проросійський мітинг. Є загиблі (ФОТО, ВІДЕО)

В Донецьку на площі Леніна проходять відразу два мітинги - проросійський і прибічників Євромайдану. Несподівано мирний протест переріс в зіткнення, з яким ледве справляються правоохоронні органи. За словами очевидців, активісти Євромайдану спочатку поводилися мирно, потім в мітингуючих полетіли петарди. Міліція спробувала затримати декількох проросійських активістів, але під тиском натовпи відразу ж їх відпустила.

Співробітники міліції намагаються навести лад, але тиск з боку провокаторів наростає, летять булижники, арматура. Чутні заклики перевернути автобуси, в яких, за попередньою інформацією, знаходяться затримані. Активісти прорвалися до автозаку і почали вимагати випустити затриманих. Вони кричать: "Випускай!" і розгойдують автобус. Міліція підсилила кільце довкола автобуса, але відштовхнути бурхливий натовп їм доки не удалося.

За повідомленням кореспондента Lifenews, на площі немає медичного персоналу і карет швидкої допомоги. Пораненим нікому надати допомогу. У натовпі раз у раз спалахують бійки, застосовуються газові балончики. За попередніми даними, одна людина загинула, близько десяти постраждали.

Міліції врешті-решт вдалося залучити до площі додаткові сили. Співробітники правоохоронних органів утворили потужний кордон і ретельно охороняють порядок. Повідомляється, що з обох боків зібралося по тисячі осіб.

- Це відкрита провокація, вони могли вибрати будь-яке інше місце, але прийшли саме сюди, - говорять учасники мітингу на підтримку Росії.

Чутно скандування: «Беркут», «Росія», «А ну, давай, бандеру проганяй».

 

)

Присоединяйся к нам на канале в Яндекс.Дзен
MediaRating